Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

Specjalista ds. Sprzedaży

Leszek Hohensee


tel. +48 65 511 76 42 - 23
mobile +48 504 157 155
leszek@hohensee-gede.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

Gerhard Jundrzyk


tel. +48 65 511 76 42 - 26
mobile +48 516 024 517
gerhard@hohensee-gede.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

Łukasz Hohensee


tel. +48 65 511 76 42 - 25
mobile +48 501 77 66 90
lukasz@hohensee-gede.pl
 

Specjalista ds. sprzedaży

Maciej Hohensee


tel. +48 65 511 76 42 - 20
mobile +48 601 898 777
maciej@hohensee-gede.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

Sebastian Główny


mobile: +48 726 726 771
sebastian@hohensee-gede.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

Mike Motylewski


mobile: +48 537 086 595
mike@hohensee-gede.pl
 

Bedrijfvertegenwoordiger

Mariusz Majger


mobile: +48 507 77 03 32
mariusz@hohensee-gede.pl

Export Manager

Wojtek Patoleta


mobile: +48 602 702 770
wojtek@hohensee-gede.pl

Pełnomocnik Zarządu ds. Kontroli Jakości

Dariusz Kucharski


tel: +48 65 511 76 42 – 28
mobile: +48 516 024 512
darek@hohensee-gede.pl

Gł. specjalista ds. Kontroli Jakości

Ryszard Hohensee


tel: +48 65 511 76 42 – 20
biuro@hohensee-gede.pl

Dyrektor produkcji

Rafał Sobiech


tel: +48 65 511 76 42 – 28
mobile: +48 603 807 047
rafal@hohensee-gede.pl

Technolog

Rafał Nowaczyk


tel: +48 65 511 76 42 – 28
mobile: +48 605 067 070
rafal.nowaczyk@hohensee-gede.pl

Prezes Zarządu

Leszek Kowalczyk


tel. +48 65 511 76 42-23
mobile +48 887 887 760
leszek.kowalczyk@hohensee-gede.pl

Księgowość

Agnieszka Łukaszczyk


tel: +48 65 511 76 42 – 22
mobile: +48 887 887 790
biuro@hohensee-gede.pl
Bezpłatna i niezobowiązująca wycena specjalnie dla Ciebie

Wycena stolarki
Imię i Nazwisko *
Firma
Telefon kontaktowy
Adres email *
Treść zapytania *
* - pole obowiązkowe
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:




Aby się zalogować do zakładki kliknij tutaj
 


 


Biuro i zakład produkcyjny:
ul. Polna 2
64-030 Stare Bojanowo
tel.:+48 65 511 76 42
fax:+48 65 518 56 09
email: biuro@hohensee-gede.pl
GEDE Sp. z o.o.
ul. Hodowlana 5,
61-680 Poznań
NIP PL 972-12-19-992

Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000364166



wycena stolarki okien i drzwi